Жителі Бахмута відстояли перейменування вулиці на честь Героя України Дмитра Чернявського

18.01.2017
Жителі Бахмута відстояли перейменування вулиці на честь Героя України Дмитра Чернявського

Громадськість Бахмута підтримала рішення перейменувати одну з вулиць міста на честь Героя України Дмитра Чернявського, який загинув на донецькому мітингу за єдність України в 2014 році.

В ході громадських слухань мешканці Бахмута проголосували за перейменування вулиці 60 років утворення СРСР на честь земляка Дмитра Чернявського.

За відповідне рішення проголосували 50 осіб з 91 зареєстрованих.

Наполягають на перейменуванні вулиці в Бахмуті на честь Дмитра Чернявського і деякі політичні сили. Зокрема, заступник керівника Донецької обласної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Меланченко заявив, що донецькі укропівці підтримують пропозицію громадських активістів. «Дмитро Чернявський – Герой України, який загинув під час мирного мітингу в Донецьку 13 березня 2014 року від ножа проросійських найманців, захищаючи відхід своїх беззбройних друзів, жінок та молоді. Дмитро загинув першим у цій гібридній війні. Він гідний того, щоб земляки пам’ятали про нього», - наголосив О.Меланченко.

 

Довідково. Дмитро Чернявський народився в селищі Артемівське Донецької області. 13 березня 2014 року Дмитро був добровольцем в самообороні, яка захищала учасників проукраїнського мітингу в Донецьку.

Після закінчення мітингу група озброєних проросійських бойовиків напала на учасників мирної акції. Дмитро Чернявський загинув від ножового поранення прикриваючи вихід мирних демонстрантів.

20 лютого 2015 року указом Президента України Петра Порошенка Дмитру Чернявському присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» посмертно.