За виконанням Стратегії розвитку Маріуполя спостерігатиме Агентство

23.12.2016
За виконанням Стратегії розвитку Маріуполя спостерігатиме Агентство

Маріупольський міський голова Вадим Бойченко підписав Меморандум про співпрацю з головою правління Агентства з питань стратегічних комунікацій і розвитку «Спільні зусилля» Русланом Роховим. Згідно з ним, у місті з'явиться Агентство розвитку Маріуполя, - повідомляє видання "Мариупольские новости".

Маріуполь став першим містом, з яким Агентство «Спільні зусилля» уклало угоду. Під час навчання у «Школі мерів» Вадим Бойченко і його команда розробили та представили кращу Стратегію розвитку міста.

«Агентство розвитку Маріуполя покликане забезпечити процес впровадження розробленої Стратегії розвитку міста. На думку експертів «Школи мерів», вона визнана кращою серед всіх представлених програм цього року. Дуже приємно, що Маріуполь йде в ногу з часом і наш наступний спільний крок - створення агентства», - зазначив Руслан Рохов. Він наголосив на важливості Стратегії, яка визначає шлях розвитку міста і його прагнення до нової якості життя.

Підписання меморандуму передбачає впровадження зовнішньої об'єктивної і незалежної оцінки динаміки розвитку міста. Крім того, Руслан Рохов розповів, що в наступному році планується створення фонду, який буде забезпечувати підтримку міст в їх проектах розвитку. В реалізації проектів багато міст потребують додаткових фінансових ресурсів.

«Наша мета - не тільки оцінити хід розвитку міст, а стимулювати і розвивати ту базу, яка у них є. Щоб це було можливим, ми хочемо містам, які будуть демонструвати кращу динаміку розвитку, виділяти зі створеного фонду додаткові кошти у вигляді безповоротних грантів на реалізацію проектів», - поділився Руслан Рохов.

Вадим Бойченко подякував за надану можливість і той безцінний досвід, який він і його команда отримали під час навчання в «Школі мерів». Завдяки цим знанням, Маріуполь зміг сформувати прогресивну Стратегію розвитку на 5 найближчих років.

«Стежити за виконанням цієї стратегії і програми – як раз покликане Агентство розвитку Маріуполя, яке повинно через призму реальних проектів відстежувати їх виконання. Ми віримо, що наша Стратегія дозволить змінити економіку міста. Маріуполь увійшов в загальну оціночну базу міст України. Ми хочемо, щоб Маріуполь став кращим містом України. Це стане дієвим способом досягнення мети, а наша мета - розвиток міста», - розповів мер.

Джерело: 
mariupolnews.com.ua