З початку проведення АТО у Донецькій області 13 демобілізованих військових знайшли роботу завдяки службі зайнятості

24.02.2016
З початку проведення АТО у Донецькій області 13 демобілізованих військових знайшли роботу завдяки службі зайнятості

Фахівці служби зайнятості забезпечують індивідуальний супровід демобілізованих військовослужбовців з числа учасників АТО після працевлаштування, який передбачає психологічну, соціальну і юридичну підтримку та адаптацію їх на робочому місці.

За сприянням у працевлаштуванні до центрів зайнятості Донецької області звернулися 38 демобілізованих учасників АТО, з них 13 осіб були працевлаштовані, проходили профнавчання 9 осіб, відкрили власну справу 5 осіб, брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру 3 особи. Станом на 22.02.2016 на обліку перебуває 21 демобілізований учасник АТО.

Між обласним, міськими та районними центрами зайнятості та військовими комісаріатами Донецької області укладені угоди про спільні дії та плани спільних дій щодо організації надання допомоги учасникам АТО, а також меморандум про напрями співпраці щодо сприяння зайнятості та удосконалення інформаційно-консультаційної та профорієнтаційної роботи з демобілізованими військовослужбовцями з числа учасників АТО.

Джерело: