Всеукраїнська екотолока «Очистимо Україну разом!»

22.04.2018
Всеукраїнська екотолока «Очистимо Україну разом!»

21 квітня відбулася всеукраїнська екотолока «Очистимо Україну разом!». У всіх областях країни представники "Українського об'єднання патріотів" влаштували прибирання парків, гаїв, русел річок, берегів озер, придорожніх зон, а також висаджували дерева, кущі, квіти. До акції долучалися й місцеві мешканці, активісти, молодь та школярі.

На Донеччині екотолока в Дружківці відбулася під гаслом «Очистимо місто від непотребу!» Партійці долучилися до ініціативи громадських активістів та провели екотолоку під гаслами очищення влади від корупціонерів. «Наша мета – очистити від непотрібу не лише довкілля, але й місцеву владу», – заявила лідер громадської організації «Громада. Дружківка», волонтерка Ірина Кірикова. Учасники екотолоки прибрали міський парк від сміття та залишили неподалік від будинку міського голови плакати з гаслами.

Також навели лад у березовому гаю в Волновасі, що на вулиці Центральній. Загалом на цій території укропівці зібрали чотири мішки скляних пляшок, один мішок пластикових, а також листя, папір тощо. Ініціатор акції Олексій Гаврилов звернув увагу місцевої влади на необхідність відновлення березового гаю.

У м. Краматорськ разом з активними громадянами, небайдужими до стану міста, партійці вимели й зібрали все сміття у сквері мікрорайону «Новий Світ», пофарбували лавки і урни, окопали дерева та висадили тюльпани.

«Партія УКРОП ініціювала проведення екотолоки «Очистимо Україну разом!». Це – всеукраїнська акція, приурочена до Дня довкілля. Ми хочемо привернути увагу не лише до проблеми забруднення навколишнього середовища, але й зробити свій внесок в очищення довкілля. Водночас цією акцією ми акцентуємо увагу на ще одній глобальній проблемі України і зокрема Донеччини – необхідності очищення влади від корупції», – зазначив очільник Донецького УКРОПу Олександр Меланченко.