Вчителі Олександрівської загальноосвітньої школи на Донеччині звернулися до Президента України

31.08.2019
Вчителі Олександрівської загальноосвітньої школи на Донеччині звернулися до Президента України

Учні та педагоги очікують на ремонт опорного навчального закладу Олександрівської селищної ОТГ. У Державному фонді регіонального розвитку на капітальний ремонт школи з благоустроєм прилеглої території передбачено понад 45 млн грн.

Проте надходження цих коштів наразі призупинено через ініціативу Офісу Президента України. В цілому Мінфін затримує 10 мільярдів виплат містам України:  понад 7,5 мільярдів з Фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярди субвенцій на соціально-економічний розвиток.

Олександрівська громада записала відеозвернення педагогічного колективу до Володимира Зеленського з проханням розблокувати гроші на ремонт опорної школи. «Пане Президенте, ми давно мріяли про опорну школу – не дайте згаснути нашій мрії, – кажуть вчителі. – Переконані, що ви так само прагнете якісних змін в освіті, тому ваша допомога нам дуже потрібна».

Таким чином, Олександрівська громада долучилася до флешмобу #поверніть_гроші_громад, який ініціювала Асоціація міст України.

За правилами флешмобу потрібно записати коротке відео на фоні об’єктів інфраструктури, для ремонту та реконструкції яких мають бути спрямовані кошти, розказати передісторію проекту та звернутися до влади з проханням розблокувати його фінансування. Далі – запостити це відео на FB-сторінці з хештегом #поверніть_гроші_громад та відмітити Офіс Президента України і Асоціацію міст України.

«Таке відео можуть зняти усі небайдужі жителі громади, які прагнуть, щоб у їхньому містечку були реалізовані заходи, спрямовані на покращення якості життя, тож, шановні міські голови, представники місцевого самоврядування, вчителі, вихователі, лікарі, долучайтеся! Не будьте байдужими до своєї громади!», – йдеться на офіційній сторінці АМУ.