В День пам’яті жертв голодоморів провели заходи в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Донецької області

29.11.2016
В День пам’яті жертв голодоморів провели заходи в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Донецької області

З 22 листопада 2016 року в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей в містах Добропілля, Краматорськ, Лиман, Слов’янськ, Торецьк та у Великоновосілківському районі проводили заходи з метою гідного вшанування пам’яті жертв вчиненого комуністичним тоталітарним режимом геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

Вихователі провели з дітьми виховні години «Горять свічки в людських долонях жовті й білі», «Скорботна пам’ять покоління».

В центрі соціально-психологічної реабілітації дітей міста Слов’янська для вихованців організували екскурсію до Слов’янської міської бібліотеки на тему: «Не підкорені у 33-му році, непереможні сьогодні».

Вихованці в закладах брали участь в інформаційно-просвітницьких бесідах «Сторінки історії українського народу. Голодомор», «До дня жертв голодомору», «Щоб не стерла пам’ять минулого», «Людської пам’яті мости», «Хай в серці свічка пам’яті палає вічно!». Переглядали та обговорювали  відеоматеріали, художні та документальні фільми про події часів Голодоморів в Україні «Голодомор. Злива розпачу», «Голод – 33».

Вихованці всіх центрів прийняли участь у загальноукраїнській акції «Засвіти свічку».

В центрі соціально-психологічної реабілітації дітей міста Торецька діти разом з дорослими оформили  стенд з матеріалами про події Голодомору 1932-1933 років в Україні.