«Укрзалізниця» вводить новий потяг за маршрутом Київ-Маріуполь

24.11.2016
«Укрзалізниця» вводить новий потяг за маршрутом Київ-Маріуполь

«Укрзалізниця» запускає новий потяг, який з'єднає столицю України з Маріуполем, інформує replyua.net з посиланням на прес-службу компанії.

Квитки можна буде придбати вже найближчим часом, а розклад пасажирського потяга буде дуже зручним - потяг відправлятиметься раз в два дні по нічному графіку. За словами Войцеха Бальчуна, глави УЗ, запуск нового потяга став можливим тільки після ремонту залізничного полотна на ділянці Запоріжжя - Комиш-Зоря - Волноваха. На думку Бальчуна, ця ділянка є дуже важливим напрямком в Україні, і тепер пасажирам буде запропоновано новий і дуже зручний маршрут, який допоможе вирішити відразу кілька проблем. Потяг Київ-Маріуполь буде слідувати до кінцевих станцій з декількома зупинками, крім того, час відправлення і час прибуття максимально зручні для пасажирів нічного потяга. Запуск нового поїзда намічений на 22 грудня.

Склад Київ-Маріуполь буде відправлятися тільки по парних числах. Час відправлення з Києва - о 18 годині 53 хвилини, прибуття до Маріуполя - о 12 годині 20 хвилин. З Маріуполя склад буде відправляти тільки по непарних числах, о 17 годині 46 хвилин. Час прибуття на кінцеву станцію в Києві - о 12 годині 08 хвилин.