УКРОП обере свого кандидата в президенти України на праймеріз

01.02.2018
УКРОП обере свого кандидата в президенти України на праймеріз

«Українське об'єднання патріотів» першим з-поміж політичних партій в Україні розпочинає публічну процедуру президентських праймеріз. Кандидата на пост глави держави від УКРОПу буде визначено в результаті внутрішньопартійного голосування. Про це сьогодні на прес-конференції за підсумками засідання політради заявив її голова, народний депутат Тарас Батенко.

Також на засіданні було ухвалене рішення про запуск процедури виборів голови партії. Очільника політсили буде обрано під час 14-го з'їзду 3 березня. Тоді ж буде затверджене положення про обрання кандидата на вибори президента України від УКРОПу.

«Українське об'єднання патріотів» як зріла політична партія, опозиційна до влади, максимально використовуватиме процедуру праймеріз. Ми вимагаємо глибинних змін у країні та в системі влади», – наголосив Тарас Батенко.

Упродовж місяця охочі позмагатися за пост глави держави зможуть надсилати свої заяви для участі у праймеріз на адресу секретаріату партії.

Зареєстровані кандидати матимуть п'ять місяців на проведення агітації. Голосування за них розпочнеться вже восени на Загальних зборах чи Конференціях обласних, республіканської в АР Крим та міських у Києві та Севастополі організацій УКРОПу. За результатами цих виборів на партійному з'їзді восени буде обрано й висунуто єдиного кандидата від УКРОПу для участі у президентських виборах.

«Праймеріз – демократична процедура, яка використовується у більшості розвинутих країн світу, - зазначив лідер Донецького УКРОПу Олександр Меланченко, - ініціатива нашої політичної сили дозволить всебічно оцінити кандидата. Адже кандидат може бути сам по собі гарною людиною, але важливо, щоб він відповідав певним критеріям і міг витримати партійні перегони. Це - одна із дієвих форм внутрішньопартійної конкуренції, яка неодмінно дасть свої результати. І це – свідчення того, що УКРОП серйозно готується до виборів».