Учасники П’ятого Національного прес-клубу реформ ознайомилися з Урядовою комунікаційною платформою #єдинийголос

28.11.2018
Учасники П’ятого Національного прес-клубу реформ ознайомилися з Урядовою комунікаційною платформою #єдинийголос
27 листопада близько 100 журналістів регіональних ЗМІ відвідали Будинок Уряду. Для них було організовано екскурсію будівлею та презентовано Урядову комунікаційну стратегію #єдинийголос. Заходи відбувалися під час П’ятого Національного прес-клубу реформ «Децентралізація: результати, виклики і перспективи», який АМУ провела в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
 
Представники регіональних медіа ознайомились з історією українського Уряду та відвідали урядовий прес-центр, де зустрілися з народним депутатом України Вадимом Денисенком, представником Уряду у парламенті. Він розповів про співпрацю Верховної Ради з Кабінетом Міністрів України, а також окреслив напрямки роботи на наступний рік.
 
Також В.Денисенко висвітив декілька ключових аспектів, пов'язаних із введенням 30-денного воєнного стану у 10-ти областях України (Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській) та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. Зокрема, народний депутат відзначив, що ніяких обмежень прав громадян не буде - таке обмеження може статися лише у випадку, якщо розпочнеться пряма військова агресія Російської Федерації. Всі соціальні виплати, пенсії, зарплати, всі виплати з держбюджету відбуватимуться у повному обсязі та вчасно, без затримок. Крім того, комендантські години вводитися не будуть, а також не будуть закриватися школи. 
 
Також перед журналістами виступила керівник департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник. Вона розповіла про досвід розробки та популяризації бренду України «Ukraine NOW» та стратегію #єдинийголос - платформу, яка є важливим інструментом Уряду для комунікації реформ.
На завершення зустрічі  спікери відповіли на запитання журналістів. Учасники заходу домовилися про посилення співпраці регіональних ЗМІ з Урядом.