Учасниця президентських праймеріз УКРОПу зустрілася з патріотами Краматорська

31.07.2018
Учасниця президентських праймеріз УКРОПу зустрілася з патріотами Краматорська

Учасниця президентських праймеріз УКРОПу, заступниця голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз зустрілася з партійцями Донеччини та презентувала свою програму для укропівців і прихильників політсили.

Вона розповіла про свою родину, професійний шлях, громадську та політичну діяльність.

Учасники зустрічі обговорили процедуру праймеріз і перспективи подальшого розвитку партії.

Крім того, присутні дискутували щодо важливих питань суспільно-політичної й соціально-економічної ситуації в державі та в зоні військового конфлікту зокрема.

Оксана Тунік-Фриз підкреслила, що бути патріотом України на Донеччині – це зовсім інше, ніж у Києві або у Львові.

«Це значно складніше і має набагато більшу вагу. Ми відвідали населені пункти поблизу лінії розмежування, і я чудово розумію, що тут відбувається. Але в мене таке враження, що вище керівництво держави настільки відірване від реалій, що навіть не використовує можливості відчути й зрозуміти, що потрібно мешканцям східного регіону», – зазначила укропівка.

Вона наголосила, що Україна потребує кардинальних змін і реформ.

«Ми вдячні Оксані Тунік-Фриз за візит та спілкування. В рамках президентських праймеріз УКРОПу кандидати презентують себе та своє бачення перетворень у країні. До учасниці праймеріз було багато складних запитань, зокрема щодо можливості непартійцю стати депутатом від УКРОПу. Ми почули ґрунтовні відповіді, а остаточні рішення ухвалюватимуться на з’їзді. Вважаю, що праймеріз – це цікавий досвід, адже кандидати загартовуються під час зустрічей, на яких відбувається відверта розмова з однопартійцями та прихильниками. Наскільки ми чесні один з одним – настільки будемо чесними й у спілкуванні з народом України», – резюмував голова Донецького УКРОПу Олександр Меланченко.