У Покровську (Красноармійську) після реконструкції відкрили Центр допомоги дітям «Отчий Дім»

19.04.2016
У Покровську (Красноармійську) після реконструкції відкрили Центр допомоги дітям «Отчий Дім»

Сьогодні в Покровську (Красноармійську) відбулося офіційне відкриття відремонтованого Центру допомоги дітям «Отчий дім». Тут за рахунок ПРООН та Уряду Японії було проведено заміну комунікацій та вікон, ремонт даху, а також споруджено додаткові класи для занять. Загальна вартість проведених робіт – 2,3 млн. гривень.

В приміщенні додатково добудовано 200 кв. метрів, що поліпшить якість соціальної роботи  з дітьми, які належать до найбільш вразливих верств населення. Нині в закладі одержують допомогу 35  дітей віком від 6 до 18 років.

На відкриття Центру завітали Юрій Савко, керівник проекту ПРООН «Відновлення соціальних послуг і налагодження миру в Донецькій і Луганській областях», Людмила Соболевська, заступник начальника служби у справах дітей Донецької ОДА та Руслан Требушкін, міський голова Покровська.

«Ми знаємо, що в цьому закладі дітям ніколи не бракувало душевного тепла і підтримки. Сподіваємося, що тепер, у нових комфортних умовах,  навчатися їм буде теж весело і легко. Ми дуже раді, що завдяки увазі Уряду Японії нам вдалося допомогти цьому Центру», – зазначив Юрій Савко.

В області, крім закладів комунальної власності соціального захисту для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, надають допомогу дітям 4 Центри, створені благодійними фондами та громадськими організаціями. Вони діють у містах Маріуполь, Красноармійськ, Слов’янськ і розраховані на 158 місць. Впродовж 2015 року в них перебувала 171 дитина.

Джерело: