У Миколаївській ОТГ розповіли про досягнення

02.05.2018
У Миколаївській ОТГ розповіли про досягнення

Рішення про створення Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади було прийнято в серпні 2015 року. 18 грудня 2016 року відбулися перші місцеві вибори в новоствореній  громаді, а вже 25 грудня був прийнятий бюджет Миколаївської міської ОТГ. До складу громади увійшли одинадцять населених пунктів, загальна кількість населення складає понад 17 тис. жителів.

Голова Миколаївської громади Олена Цикунова розповіла, чого вдалося досягти за період, який минув, а також про плани на майбутнє.

Отже, за час існування громади відремонтували дороги на 10-ти вулицях та розробили проекти ремонту доріг на інших, склали Генеральний план Миколаївки, розробили проект «Питна водиця». Капітально відремонтували зруйнований будинок по вул. Синецького 22, встановили 32 світильники на сонячних батареях у Малинівському старостаті та додаткове освітлення у Миколаївці. Розроблені також проекти освітлення вулиць і площ міста, термомодернізації житлових будинків. 

Для благоустрою території громади придбано сміттєвоз, екскаватор-навантажувач, автопідйомник, поршневий компресор, лопата-відвал навісного обладнання на трактор МТЗ, 60 контейнерів для збору відходів. Проведено капітальний ремонт артезіанської свердловини у с. Малинівка, розроблено проект реконструкції будівлі для ЦНАПу та соціального прозорого офісу, придбані лічильники теплової енергії для бюджетних установ, встановлені лічильники теплової енергії у будинках.

Досягненнями Миколаївської об’єднаної територіальної громади за рік є також заміна вікон в міських закладах загальної середньої освіти №1 і №2 (загалом понад 200 вікон), термомодернізація Рай-Олександрівської школи, зведення спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Миколаївських школах №1 і №3 та Малинівській школі, спортивних майданчиків з антивандальними тренажерами у школі №2 та в Малинівській, придбання ігрового обладнання для дитячого садочка №37, оснащення сучасним рентген-апаратом Слов'янської ЦРЛ.

У подальших планах громади на 2018 рік - будівництво спортивних майданчиків для міні-футболу у Миколаївській школі №2, Рай-Олександрівській школі, термомодернізація Малинівської школи, завершення будівництва ЦНАПу, прозорого офісу, агентського пункту Пенсійного фонду, створення Молодіжного центру на базі Малинівського клубу, створення системи електронного документообігу, розробка проектів освітлення у с. Рай-Олександрівка, Стародубівка, Пискунівка, реалізація проекту реконструкції питного водопостачання у м. Миколаївка.