У Миколаївській громаді ремонтують дороги

07.03.2017
У Миколаївській громаді ремонтують дороги

В центрі об’єднаної територіальної громади – місті Миколаївка відремонтують ділянки доріг на вулицях Молчанова, Музичній (Пархоменка), Синецького, Михайла Петренка (Піонерській), Миру, Українській, О.Островського, Січових Стрільців (Горького) та по провулку Шкільному.

Наразі тривають тендери на визначення виконавця робіт в системі електронних публічних закупівель PROZORRO. Тендери на визначення компанії-підрядника відбудуться 16 березня. Загальна вартість робіт – 7 мільйонів 496 тисяч гривень.

Як повідомляє обласний телеканал «До Тебе», замовником капітальних ремонтів дорожнього покриття на десяти об’єктах Миколаївки виступила Служба автомобільних доріг у Донецькій області.

«Гроші на ремонт доріг Миколаївки надасть Донецька облдержадміністрація шляхом перерозподілу коштів з окупованих територій», - повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Донецькій області Дмитро Обухов. Він додав, що дороги Миколаївки є комунальними. «Проте, з огляду на те, що в місті немає профільних спеціалістів, замовником було визначено Службу автомобільних доріг. Ми проведемо тендер, визначимо підрядника та будемо здійснювати технічний контроль за ремонтом», - розповів Д.Обухов.