У Маріуполі стартував чемпіонат України зі стрибків у воду

23.11.2016
У Маріуполі стартував чемпіонат України зі стрибків у воду

22 листопада в Маріуполі в плавальному басейні «Нептун» розпочався чемпіонат України зі стрибків у воду серед дівчат та юнаків 2005 року народження.

Участь у змаганнях беруть 37 спортсменів – представники Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької областей та міста Київ.

На відкриття змагань завітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. Він побажав юнакам і дівчатам продемонструвати свої найкращі здібності, які вони відточували протягом тренувань. Володимир Мицик висловив сподівання, що учасники чемпіонату стануть олімпійським майбутнім України, а виступи в Маріуполі закладуть основу для їх яскравих досягнень на змаганнях вищого рівня.

Після вітальних слів почесних гостей вихованці плавального басейну «Нептун» показали незвичайний номер з елементами екстриму та гумору: вони зображали веселу і безтурботну команду плавців.

Донецька область на чемпіонаті України представлена 11 спортсменами. Перший день приніс нашому регіону 2 медалі – срібну та бронзову, які в змаганнях на трампліні 1 м і в змаганнях із загальної фізичної підготовки здобула вихованка Маріупольської ДЮСШ Олександра Левицька.

Програма чемпіонату, який проходитиме до 25 листопада, включає стрибки з трампліну 1 метр і 3 метри, стрибки з вишки.