У м. Миколаївка на Донеччині відбудували зруйнований під час АТО під’їзд багатоквартирного будинку

28.03.2016
У м. Миколаївка на Донеччині відбудували зруйнований під час АТО під’їзд багатоквартирного будинку

Сьогодні Президент України Петро Порошенко і голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський відвідали м. Миколаївка поблизу Слов’янська з нагоди введення в експлуатацію відбудованого після наслідків АТО під’їзду багатоповерхового будинку по вул. Миру.

Президент і очільник області поспілкувались з людьми та оглянули одну з відновлених квартир, куди гостей запросили господарі.

«Це величезне щастя, що ми можемо приїхати і відкривати відбудовані об’єкти. Демонструвати не лише тим, хто живе в області, а всьому світові, що пріоритетне завдання української влади  - це відновлення мирного Донбасу. Для мене це символ, це завдання. Ми спеціально погодили виділення 2,5 млрд грн для того, щоб місцева влада і обласні адміністрації за всіма напрямками відновлювали мирне життя», - наголосив Петро Порошенко.

П’ятиповерховий житловий будинок у Миколаївці  зазнав руйнувань у липні 2014 року, коли в нього влучив снаряд. 16 квартир було зруйновано повністю, частково постраждали помешкання людей в інших під’їздах. Були порушені комунікаційні системи.

Відновлювальні роботи коштували майже 8 мільйонів гривень і проводились за рахунок обласного бюджету з ініціативи голови Донецької ОДА.

Павло Жебрівський також оцінив загальний стан будинку, інші під’їзди якого також потребують ремонту. «Обіцяю, що покрівлю та під’їзди ми зробимо. Тепломодернізація потребує більш значних коштів, потрібно спершу підготувати кошторис», - зазначив очільник області.

Він наголосив, що завдання військово-цивільної адміністрації – це відновлення інфраструктури Донеччини, і в цьому напрямку зараз спрямовані основні зусилля та ресурси області.

Джерело: