У Краматорську відкрили пам'ятний стенд Героям Небесної сотні

21.02.2018
У Краматорську відкрили пам'ятний стенд Героям Небесної сотні

До Дня вшанування Героїв Небесної сотні в м. Краматорськ, у будівлі Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), відбулося урочисте відкриття пам’ятного стенду на честь загиблих євромайданівців. 

Зокрема, очільник обласної організації партії УКРОП, активний учасник Революції гідності Олександр Меланченко розповів студентам ДДМА про події Євромайдану в Донецьку.

«Ви повинні знати, що Євромайдан був не лише в Києві, майдани були всюди. Люди виходили і на півдні, і на сході. Так, тут було особливо важко протистояти колишній владі, нас намагалися розігнати. Але ми розуміли, що стоїмо за конкретну мету – за європейське майбутнє, за ваше майбутнє. Європейське майбутнє не означає життя у Франції чи Іспанії. Євромайбутнє настане тоді, коли в Україні будуть європейські закони та гідне цивілізоване життя», – сказав він.

Олександр Меланченко закликав студентів добре закінчити виш і будувати європейське життя саме в Україні.

«Не зупиняйтеся, і скоро можна буде сказати не лише «Донеччина – це Україна», а й «Донеччина – це Європа». Пишайтеся людьми, які загинули за те, щоб у вас був шанс. Не втратьте цей шанс – побудувати гарну європейську країну в себе вдома», – наголосив Олександр Меланченко.