У Краматорську відбулося віче щодо доцільності торговельної блокади ОРДЛО

12.02.2017
У Краматорську відбулося віче щодо доцільності торговельної блокади ОРДЛО

11 лютого 2017 року в м. Краматорськ відбулося віче громадян міста, в якому взяли участь близько 300 осіб, у тому числі, народний депутат України Максим Єфімов, депутати міської ради, керівники промислових підприємств, електростанцій та відомі громадські активісти. ДОО партії УКРОП разом з громадськими організаціями «Фонд розвитку громади», «Спілка ветеранів АТО Донбасу», «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ» стали ініціаторами звернення до Донецької обласної держадміністрації з пропозицією щодо проведення громадських слухань з питання торговельної блокади ОРДЛО.

На віче пролунали різні думки стосовно доцільності торговельної блокади непідконтрольних Україні територій Донбасу. Висловилися як прихильники блокади, так і її противники.

«Сьогодні ми, ініціатори громадських слухань, говоримо про те, що треба починати працювати. Починати розмовляти. І слід пам’ятати про те, що з ОРДЛО потрібно витягувати полонених українських бійців, а не лише поїзди з вугіллям. В першу чергу, ми повинні забезпечити безпеку нашої держави. Це - найважливіше питання, яке зараз треба вирішувати. Не можна міряти гроші і Батьківщину. Це несумісно і неправильно. Коли ми почнемо включати державне мислення – ми переможемо», - зазначив заступник голови Донецької обласної організації політичної партії УКРОП Олександр Меланченко.