У Краматорську відбулось підсумкове громадське обговорення Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року

19.05.2016
У Краматорську відбулось підсумкове громадське обговорення Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року

Сьогодні у Краматорську під головуванням першого заступника очільника Донецької облдержадміністрації Євгена Вілінського відбулось останнє обговорення перед затвердженням Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року. Внести до документу свої пропозиції зібрались представники ПРООН, координаційна рада та громадськість.

Як повідомила директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Оксана Головко, після громадських обговорень, які відбувались у Бахмуті, Покровську, Маріуполі та Краматорську з 19 по 22 квітня, робочою групою були внесені зміни до документа. Так, у стратегії з′явилась ще одна ціль - «Розвиток людського потенціалу та освітньо-культурного осередку», додались підпункти, розширились формулювання деяких цілей.

Під час наради заступник очільника Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик звернув увагу на необхідність внесення правок до документу, які б сприяли розвитку сільського господарства. «В селі немає роботи. Там необхідно розвивати кооперацію, у нас немає заводів з переробки молочної продукції та зерна», - підкреслив він.

Євген Вілінський зауважив, що перед затвердженням проекту до нього будуть внесені остаточні зміни з урахуванням усіх пропозицій. За його словами, 26 травня Стратегія розвитку Донецької області на період до 2020 року буде внесена на розгляд колегії ОДА для її затвердження.

Джерело: