У Краматорську відбудуться лекції для ветеранів АТО

10.12.2016
У Краматорську відбудуться лекції для ветеранів АТО

10 та 11 грудня 2016 року о 14.00 в м.Краматорськ у Центрі соціальної адаптації ветеранів АТО та їх сімей «Поруч» (вул. Марата, 1) у рамках проекту «За ветеранів до влади!» («За ВДВ!») відбудуться лекції для учасників антитерористичної операції.

У суботу вони дізнаються про адвокацію як інструмент впливу; довідаються, як за допомогою адвокаційних кампаній представляти інтереси суспільства та впливати на органи влади; навчаться планувати відповідні заходи, працювати із суспільною думкою і зацікавленими сторонами; проаналізують успішні приклади, а також попрацюють над розробкою адвокаційної стратегії для конкретних проблем регіону.

Лекторкою виступить Оксана Іванців, юристка, громадська активістка, заступниця голови громадської організації «Студена» (м.Київ).

На суботню лекцію запрошуються слухачі школи, започаткованої у рамках проекту «За ветеранів до влади!».

Натомість у неділю, 11 грудня, усі бажаючі матимуть можливість послухати лекцію «Як ветерану ефективно спілкуватися з державними органами і як державним органам безпечно комунікувати з ветеранами».

Під час її проведення серед інших будуть обговорені такі питання:

– чому ветерани повертаються війни «не такими» і чому це добре?;

– як ветерану відновити своє цивільне життя, скільки на це треба часу та як йому можуть допомогти рідні?;

– чи легко знайти роботу?;

– що робити сім’ям, якщо вони не можуть нормально спілкуватися з ветераном?;

Також будуть проведені індивідуальні консультації.

Лектор – Андрій Козінчук, військовий та кризовий психолог, тренер проекту «Побратими», ветеран АТО.

Проект «За ветеранів до влади!» («За ВДВ!») за підтримки Донецької облдержадміністрації реалізує громадська організація «STUDENA». Він спрямований на соціалізацію українських військових, підвищення рівня їх громадянської активності та залучення представників ветеранської спільноти до управлінського процесу. Проект реалізується у м.Києві ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО» та у м.Краматорську – ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» за фінансової підтримки UCBI-Українська ініціатива зміцнення громадської довіри.

Джерело: