У Краматорську вандали спаплюжили виставку, присвячену боротьбі за незалежність України

11.05.2018
У Краматорську вандали спаплюжили виставку, присвячену боротьбі за незалежність України

Напередодні Дня пам’яті та примирення в Краматорську невідомі залили чорною фарбою стенди виставки, присвяченої 100-річчю боротьби за незалежність України.

Організатором виставки є Спілка ветеранів АТО Донбасу. Пам’ятні стенди зі світлинами видатних борців за українську державність та історичними довідками розташовані в самому центрі Краматорська. Втім через відсутність реакції владних і силових структур патріотична громада міста вже декілька днів вимушена споглядати на спаплюжені світлини.

За словами членів Спілки ветеранів АТО Донбасу, вони подали заяву до правоохоронних органів. Крім того, публічно висловила обурення відсутністю  відповідної реакції з боку влади і правоохоронних органів на дії вандалів Донецька обласна організація партії "Українське об’єднання патріотів – УКРОП". "Сьогодні українські воїни, як і сторіччя тому, борються за незалежність нашої держави. В умовах нестабільної суспільно-політичної ситуації подібні дії вандалів виглядають як спланована провокація з метою розпалювання ворожнечі в суспільстві та підштовхування до реваншу проросійських сил. Подібні вчинки є неприпустимими і не повинні залишатися безкарними", - наголошується в Заяві ДОО УКРОПу.

Політична організація вимагає належного реагування на цю ганебну подію відповідних органів державної влади і силових структур. Партійці закликали правоохоронні органи негайно розслідувати акт вандалізму та покарати винних.