У Костянтинівці відкрили відремонтований Центр дитячої та юнацької творчості

16.02.2016
У Костянтинівці відкрили відремонтований Центр дитячої та юнацької творчості

15 лютого у місті Костянтинівці відбулось урочисте відкриття Центру дитячої та юнацької творчості за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, а також Координатора Програми з надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції Естер Руїз де Азуа.

Починаючи з березня 2015 року,  за фінансової підтримки Уряду Японії Міжнародна організація з міграції впроваджує проект «Підтримка стабілізації громад на Донбасі». Проект реалізується у 8 громадах Донецької та Луганської областей, а саме у м. Святогірськ, м. Краматорськ, м. Дружківка, м. Костянтинівка, м. Артемівськ, м. Сєвєродонецьк, м. Лисичанськ та смт Борівське. Бенефіціарами проекту є вимушені переселенці, місцеві жителі та органи  влади різного рівня.

«Загалом у проекті передбачено ремонт на  21-му об’єкті соціальної інфраструктури, які є соціальними центрами для більше ніж 20 тис. осіб у 8 громадах. Серед них майже 9 тис. становлять вимушені переселенці та інші вразливі групи», - розповів Шігекі Сумі.

Завдяки впровадженню такого проекту Міжнародної організації з міграції у костянтинівському Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено ремонт 4-х танцювальних залів та повний ремонт 2-х санітарних вузлів, відремонтовано ганок, вхідний коридор та покрівлю, також покращено роботу каналізаційної системи.

Окрім цього, Міжнародна організація з міграції надала фінансову допомогу для проведення заходів соціального згуртування громади, у яких взяли участь  1404 особи,  з яких 357 є вимушеними  переселенцями. На думку Шігекі Сумі та Естер Руїз де Азуа, саме такі заходи зараз потрібно проводити на Донеччині для того, щоб об’єднати людей, щоб інтегрувати внутрішньо переміщених осіб та мешканців Донеччини  в український простір, у нормальне мирне життя.

«Причиною вибору таких об’єктів консолідації є те, що ми можемо залучити внутрішньо переміщених осіб до процесу об’єднання громад», - зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні.

Т.в.о. заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз подякував Шігекі Сумі та Естер Руїз де Азуа за  неодноразово надану допомогу. «Для нас має велике значення те, що ви розумієте наскільки важливим є процес децентралізації на Донеччині. Дуже приємно, що ваша допомога безпосередньо пов’язана з об’єднанням громад»,- підкреслив він.

Джерело: