У конкурсі «Малі міста – великі враження» переміг Вугледар

18.07.2019
У конкурсі «Малі міста – великі враження» переміг Вугледар

Місто Вугледар стало єдиним переможцем конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» на Донеччині.

Проект «Малі міста – великі враження» – конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч людей, спрямований на розвиток культурно-економічного потенціалу територій через підтримку стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною громад. На реалізацію таких ініціатив у 2019 році Уряд виділив 50 млн грн

Цього року у конкурсі перемогли 74 проекти. Серед них Вугледарська міська публічна бібліотека з проектом «Літературно-меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом».

Експертний відбір відбувався у два етапи – спочатку на відкритому конкурсі були відібрані проекти за змістовою частиною, а далі – проходили захисти проектів в Міністерстві культури України. До складу Експертної ради, затвердженого Наказом Мінкультуувійшли Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та експерт з розробки законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Людмила Даменцова.

18 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр культури України Євген Нищук оголосили та привітали громади-переможців під час заходу з нагоди завершення конкурсу.

Урочисту подію прокоментував Вугледарський міський голова Андрій Сілич. «Вугледар знову серед переможців! На території Національного музею архітектури та побуту України м. Києва відбувся інформаційний день Всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження – 2019», який проходить під гаслом «Дивись, Україно!». Цього року кількість ідей – номінантів сягала 182! Щасливий, що серед переможців конкурсу – Вугледарська міська публічна бібліотека зі своїм проектом.  Вітаю бібліотеку та керівника проекту Олену Шаніну з перемогою та бажаю успішної реалізації проекту! Зі свого боку, обіцяю всебічну підтримку і сприяння, щоб Літературно-меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом» у місті Вугледар був створений до 20 листопада 2019 року», – наголосив Андрій Сілич.

Донецьке регіональне відділення Асоціації міст України щиро вітає Вугледарську громаду з перемогою в конкурсі!

 

Прес-служба Офісу реформ у Донецькому РВ АМУ