У Дружківці після реконструкції запрацював Центр дитячої та юнацької творчості

16.02.2016
У Дружківці після реконструкції запрацював Центр дитячої та юнацької творчості

Сьогодні у Дружківці після реконструкції відкрито Центр дитячої та юнацької творчості. У заході брали участь т.в.о. заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Шігекі Сумі, представниця Міжнародної організації з міграції Естер Руїз де Азуа та міський голова Валерій Гнатенко.

У будівлі ЦДЮТ замінили вікна на першому, другому та третьому поверхах. Гроші було виділено в рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», впровадженого Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки уряду Японії. Представники закладу позашкільної роботи влаштували екскурсію для делегації та продемонстрували гостям плоди творчості гуртків.

Пан Шігекі Сумі зауважив, що йому дуже приємно бачити відновлений ЦДЮТ і закликав українців щоразу, коли вони стикаються з труднощами, розраховувати на підтримку японського народу. « Хоча Японія і розташована далеко від України, але японський народ не забуває про українців. Тим паче зараз, коли їм доводиться стикатися з серйозними труднощами», - наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні.

Естер Руїз де Азуа відзначила, що ЦДЮТ повинен сприяти соціальній інтеграції тимчасово переміщених осіб. «Сьогоднішня церемонія відкриття – це тільки початок, перша ластівка цілої низки заходів», - пообіцяла вона.

Ігор Стокоз подякував представникам уряду Японії та МОМ за внесок, який вони роблять у розвиток Донеччини.«Це вже третій заклад, який ми відкриваємо за останні два дні за участі пана Шігекі Сумі. Дякую, що ви долучилися до цього свята», - зауважив він.

Представники делегації також відвідали Курган Слави, місце, де поховані японські військовополонені часів Другої світової війни. Вони поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували пам’ять 106 чоловік, які загинули у таборі для полонених у Дружківці.

Джерело: