У Донецькій області пройшли заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

10.05.2016
У Донецькій області пройшли заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

8-го та 9-го травня Донецька область разом з усією Україною вшанувала пам’ять загиблих у Другій Світовій війні.

8 травня у містах Слов’янськ та Маріуполь відбулись траурні мітинги за участю представників влади, військових і громадськості. Також у Краматорську в сквері Героїв о 23.01 пройшла акція «Перша хвилина миру», до якої разом із городянами долучились представники облдержадміністрації.

9 травня у м. Лиман очільник області Павло Жебрівський взяв участь у траурному мітингу та перепохованні останків воїнів, загиблих у 1939-1945 роках. Завдяки пошуковцям «Спеціалізованої дослідно-наукової фірми «ПАТРІОТ» передати землі вдалося прах 23 солдат, п’ятеро з яких ідентифіковані.

Урочистими мітингами та покладаннями квітів вшановували пам’ять героїв загиблих 71 рік тому в Другій світовій війні в містах Костянтинівка та Мирноград (Димитров).

У місті Селидове відбулася урочиста хода ветеранів та жителів міста. Очолили колону ретроавтомобілі з Державним Прапором та гірляндою Слави. Біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм та святковий концерт. Напередодні, 7 травня, міський голова Віктор Ремізов та голова громадської організації ветеранів В.Стулішенко відвідали вдома ветеранів-учасників бойових дій, вручили їм цінні подарунки та грошову допомогу.

У місті Курахове також відбулась урочиста хода та літературно-музична композиція «Ми всі перемогою сильні».

Покровський (Красноармійський) район вшановував пам’ять героїв урочистими мітингами та покладанням квітів за участю представників райдержадміністрації.

Джерело: