У Білозерському запрацював водопровід від свердловини «Золотий колодязь»

01.03.2016
У Білозерському запрацював водопровід від свердловини «Золотий колодязь»

У Білозерському відновив роботу водопровід, що зв'язує свердловину «Золотий колодязь» і місто. В урочистому відкритті взяв участь Ігор Стокоз, т.в.о. заступника голови облдержадміністрації.

«Цей об'єкт є для нас дуже важливим, оскільки сприяє як відновленню роботи місцевого підприємства з розливу бутильованої води і в цілому поліпшує ситуацію з водопостачанням в місті Білозерське. У свою чергу, це позитивно відбивається на умовах ведення бізнесу та якості життя місцевого населення, а також вимушених переселенців», - зазначив Мустафа Саіт-Аметов, керівник проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу».

Роботи з відновлення водопроводу тривали чотири місяці. За цей час була проведена заміна 3838 метрів труб, а також встановлені необхідні технологічні елементи. Загальна вартість реалізації проекту в Білозерському - понад 2,3 мільйони гривень.

Це вже не перший об'єкт інфраструктури Донбасу, який відновлено завдяки співпраці Донецької обласної державної адміністрації, Програми Розвитку ООН та Уряду Японії - напередодні в Білозерському відновили занедбане раніше крило дитсадка.

«Ми дуже вдячні ПРООН, Уряду Японії за надану допомогу. Відновлення інфраструктури Донбасу - одне з основних завдань обласної влади», - підкреслив Ігор Стокоз.

Джерело: