У Бахмуті пройшов другий етап змагань «Веселі старти»

09.11.2016

На спортивно-оздоровчій базі стадіону «Металург», пройшов ІІ етап традиційних міських змагань «Веселі старти» серед учнів 4-5 класів.

Головною метою змагань було формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, залучення дітей до систематичних занять , підвищення мотивації, популяризації здорового способу життя, формування змістового дозвілля та зайнятості дітей.
На змаганнях були присутні: головний спеціаліст Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради – Наталія Радіонова, директор центру «Спорт для всіх» – Олексій Абакумов. 130 школярів з 13 загальноосвітніх шкіл Бахмутської міської ради взяли участь у цікавих і різноманітних естафетах з елементами баскетболу,
легкої атлетики, хокею. Хлопці та дівчата  показали свої вміння та навички, отримані на уроках фізичного виховання. Найбільш спритними, швидкими, кмітливими і дружними стали:

І місце – ЗОШ № 10

ІІ місце – ЗОШ № 9

ІІІ місце – ЗОШ №1

Команда ЗОШ № 10 потрапила у ІІІ етап обласних зональних змагань.
Організатор змагань: центр «Спорт для всіх» та міський відділ освіти.
Спонсор змагань: Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської  міської ради надав приміщення і нагородив  грамотами всіх учасників та Кубком чемпіонів змагань.
Вітаємо команди переможців і висловлюємо подяку вчителям підготували команди чемпіонів і призерів.

ІІІ етап «Веселі старти» – відбудеться 18 листопада серед команд: м. Бахмут, м. Дружківка, м. Костянтинівка, м. Краматорськ, м. Лиман, м. Слов’янськ, м. Торець, Бахмутський район, Костянтинівський район, Слов’янський район.