У Бахмуті підбили підсумки екологічної акції «Чисте місто починається з кожного»

25.04.2016
У Бахмуті підбили підсумки екологічної акції «Чисте місто починається з кожного»

22 квітня в Бахмуті відбувся урочистий фінал міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного», присвяченої Всесвітньому Дню Землі.

У заході взяли участь начальник Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус, міський голова Бахмута Олексій Рева, заступник голови громадської організації «Екологія промислового регіону» Андрій Зуянов, місцеві депутати, представники громадських організацій і квартальних комітетів, колективи промислових і комунальних підприємств, учні та студенти міста.

Протягом місяця, з 22 березня по 21 квітня 2016 року, в рамках екологічної акції у місті проводилися заходи з прибирання територій, ліквідації сміттєзвалищ, озеленення та благоустрою. Проведено конкурс на кращу роботу за п’ятьма номінаціями: «Друге життя непотрібних речей», «Екологічна реклама», «Знак проти сміття», «Еко-сумка», «Відеоролік». Всього в акції взяли участь більше 10 тисяч осіб.

Під час проведення фінальних заходів найбільш активних учасників міська влада відзначила подяками та грошовими преміями. Переможці конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки. Окремі рекламні роботи організатори планують представити широкому загалу, розмістивши на біл-бордах, для привернення уваги до проблеми забруднення навколишнього середовища.

Широке застосування знайдуть ідеї призерів у номінації «Знак проти сміття». Їхні макети будуть встановлені в місцях масового відпочинку мешканців Бахмута з метою культурного виховання населення та пропаганди роздільного збору відходів.

Трансляцію найкращого відеоролика для формування екологічної свідомості забезпечить місцеве телебачення.

Джерело: