Старшокласники у Волноваському районі шукали собі професії

17.11.2016
Старшокласники у Волноваському районі шукали собі професії

Вибір професії – один з головних життєвих кроків, який здійснює людина в юному віці.  Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка, водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції, чи послуг що будуть надаватися працівником. В умовах швидкого економічного та соціального прогресу світ професій дуже рухливий, багато нових спеціальностей виникає, а частина старих зникає зовсім. Щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професій, надати їм корисні поради, ознайомити з особливостями сучасного ринку праці, Волноваським районним центром зайнятості 11 листопада 2016 року був проведений профінформаційний захід «Урок реального трудового життя» для учнів 9 та 11 класів Володимирівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. У заході взяло участь 17 осіб.

В процесі роботи учні ознайомилися з професіями, актуальними на ринку праці району, послугами, що надаються районним центром зайнятості, інформаційними матеріалами щодо професій, навчальних закладів України. Бажаючі пройшли профорієнтаційну діагностику з використанням  методики для психологічного вивчення особистості з метою виявлення мотивації професійної направленості, а також визначення провідної сфери діяльності. Профорієнтаційні ігри, які були проведені фахівцями Волноваського районного центру зайнятості, допомогли учасникам розширити знання про світ професій.

Захід справив на учасників гарне враження, адже вони ще довго весело обговорювали результати своїх відповідей, ділилися враженнями від почутого, а дехто серйозно замислився над ідеєю реалізувати свій трудовий потенціал в робітничій професії.