Співпраця зі службою зайнятості дає позитивні результати

08.02.2016
Співпраця зі службою зайнятості дає позитивні результати

Сприяння пошуку кваліфікованих кадрів ФОП С.Брежневу вже багато років надає Краматорський міський центр зайнятості. За період співпраці за направленням служби зайнятості було працевлаштовано 53 безробітних особи.

9 безробітних були працевлаштовані на нові робочі місця з наданням роботодавцю дотації за рахунок Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Роботодавець є постійним учасником ярмарків вакансій та послуг служби зайнятості, аукціонів претендентів та інших заходів, що проводяться центром зайнятості.

Цікава історія працевлаштування переселенки з м.Горлівка Маргарити Голуб. Жінка багато років працювала в рідному місті лікарем ветеринарної медицини, має великий досвід роботи. У зв'язку з проведенням АТО була змушена залишити рідний дім і разом з батьком переїхала в місто Краматорськ. Час минав, ситуація не змінювалася, треба було влаштовуватися на новому місці і шукати роботу. За сприянням у працевлаштуванні жінка звернулася в Краматорський міський центр зайнятості. Маргариті було запропоновано пройти стажування в «Ветцентре доктора Брежнєва».

За період стажування Маргарита проявила себе грамотним фахівцем, її відразу оцінили керівництво, колеги по роботі і, головне, клієнти ветеринарного центру і їх вихованці. Жінка вдало пройшла стажування, стала працювати постійно. Колектив ветцентра і безпосередньо його керівник Сергій Брежнєв допомогли жінці облаштуватися на новому місці, допомогли побутовою технікою та іншими речами.

Фізична особа-підприємець С.Брежнев здійснює свою діяльність в пріоритетному напрямку економічної діяльності (ветеринарна діяльність) і вже налагоджена співпраця з Краматорська міським центром зайнятості за програмою працевлаштування безробітних з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування: працевлаштовано 4 безробітних особи . Зокрема, таким чином була працевлаштована місцева жителька Валерія Єріна. Після закінчення Харківської ветеринарної академії, не маючи досвіду роботи в цій сфері, дівчина звернулася в центр зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Після вдалого проходження стажування, з листопада минулого року Валерія працює в ветцентре, а роботодавець отримує компенсацію ЄСВ.

Ветцентр активно користується такою послугою служби зайнятості, як професійне навчання безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, стажування пройшли 10 безробітних осіб.

Краматорський «Ветцентр доктора Брежнєва», засновником і головним лікарем якого є фізична особа-підприємець Сергій Брежнєв, в квітні 2016 відсвяткує 14-річчя з дня заснування. На початку своєї діяльності в центрі працювало 3 ветеринарних лікаря. Ветеринарний центр швидко набув популярності серед жителів Краматорська, це спонукало підприємця до його розширення і відкриття філій в Дружківці і Слов'янську. Семеро працівників «Ветцентра доктора Брежнєва» надають всі види ветеринарних послуг: лабораторні дослідження, чіпування, ультразвукова діагностика і хірургічна допомога різного ступеня складності.

Робота лікаря ветеринарної медицини вимагає не тільки високого професіоналізму, але і справжнього кохання до тварин. Тому і пошук кандидатур на посади лікарів ветеринарної медицини - робота творча і непроста. За кваліфікованими кадрами роботодавець вже багато років звертається до Краматорського міського центру зайнятості. За роки співпраці за направленням служби зайнятості було працевлаштовано 53 безробітних особи.

Джерело: