Соледарська громада на шляху до розробки стратегії розвитку

01.06.2017
Соледарська громада на шляху до розробки стратегії розвитку

В Соледарській об’єднаній територіальній громаді відбувся семінар на тему: «Вступ до стратегічного планування».

В новітніх умовах громади мають мати чіткі орієнтири куди і яким чином рухатись, які пріоритети обирати, як залучати інвестиції. Важливим моментом в таких умовах є відпрацювання спільного бачення стосовно очікуваного майбутнього, розуміння методологічних підходів та законодавчих аспектів такого планування.

На зустріч, організовану Соледарською міською радою в особі голови Степаненко Олександра Миколайовича спільно з Донецьким регіональним відділенням Асоціації міст України (АМУ) було запрошено депутатський корпус, представників виконавчого комітету, керівників комунальних підприємств, громадських активістів, представників засобів масової інформації. Від Донецького РВ АМУ в підготовці матеріалів та плануванні семінару активну участь взяли усі консультанти проекту ПУЛЬС.

За словами консультанта із стратегічного планування та економічного розвитку Асоціації міст України у Донецькій області Андріяна Фітьо, «в реаліях сьогодення, особливо це стосується ОТГ, містам, селам, селищам необхідно навчитись планувати свою діяльність. Це важкий, але цікавий процес, і той, хто навчиться планувати та реалізовувати задумане, у підсумку отримає значно вищу якість життя громади».