Слід заборонити торгівлю з Росією, - Олександр Шевченко

28.09.2018
Слід заборонити торгівлю з Росією, - Олександр Шевченко

Якби Президент України Петро Порошенко справді хотів припинити війну на сході, то згорнув би будь-які торговельні відносини з Російською Федерацією. Про це в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» заявив народний депутат України, учасник президентських праймеріз УКРОПу Олександр Шевченко.

«Якби Президент сьогодні захотів закінчити війну, він би щонайменше зробив так, щоб з агресором, тобто з Московією, не було жодних торговельних відносин», – підкреслив нардеп.

Україна зможе припинити війну на сході тільки після того, як переконає світову спільноту в тому, що її веде Росія. Однак на це годі сподіватися, поки український Президент заробляє на території країни-агресора.

«Як світова спільнота може вірити нам, коли у Президента є в Росії бізнес, а російський бізнес так чудово почувається в Україні. Про це не знає хіба що лінивий», – наголосив Олександр Шевченко. При цьому він зазначив, що Служба безпеки України повинна нарешті почати виконувати свої прямі обов’язки з протидії агресору. Натомість голова держави перетворив українські спецслужби на інструмент тиску на політичних опонентів і покриття злочинних схем.

«Слід заборонити торгівлю з Московією та раз і назавжди припинити оборудки Медведчука й Курченка на чолі з Порошенком. Тільки так може завершитися війна», – переконаний Олександр Шевченко.