Школи Бахмутського району отримали сім шкільних автобусів

29.12.2016
Школи Бахмутського району отримали сім шкільних автобусів

Школи Бахмутського району отримали сім спеціалізованих шкільних автобусів. Загальна вартість транспорту склала близько 10 млн гривень.

Під час активного створення опорних шкіл та їх філій дуже важливим питанням є спрощення доступу дітей до шкіл. Тому отримання шкільних автобусів дуже позитивно вплине на стан освіти у Бахмутському районі. У наступному році заплановане значне розширення кількості опорних шкіл, тому досвід Бахмутського району дозволить значно покращити рівень навчання та перевезення дітей у інших містах області.

«Оскільки шкільні автобуси були закуплені через систему Прозоро, це дозволило заощадити величезні кошти. За ці гроші для району придбали пересувний рентгено-флюорографічний апарат та три позашляховики для медичних працівників. Усі автівки відповідають високим стандартам якості та слугуватимуть громаді не один рік», – зазначив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Очільник області в урочистій атмосфері вручив ключі від автобусів та медичних машин директорам шкіл та головним лікарям амбулаторій району.