Шахтарі Донецької області оголосили голодування

04.08.2016
 Шахтарі Донецької області оголосили голодування

Гірники з Донбасу вимагають виплати зарплат.
Співробітники держпідприємств Красноармійськвугілля і Селідоввугілля в приміщенні Міненерговугілля України в Києві оголосили голодування через невиплату зарплат. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.
Крім того він зазначив, що гірники шахти держпідприємства Селідоввугілля: "Україна", "Курахівська", "1/3 Новогродівська", "Росія", а також шахта "Стаханова" ДП Красноармійськвугілля припинили роботу.
Гірники відмовилися працювати на знак протесту. Люди не вірять обіцянкам, якими годує їх уряд. Гірники та їхні родини доведені до відчаю", - написав Волинець.
Вчора в Мирнограді (раніше Димитров, Донецька обл.) біля будівлі управління Красноармійськвугілля пройшов пікет шахтарів. Учасники акції вимагали від держпідприємства виплати заборгованості із зарплати. За словами учасників акції, працівники підприємства не отримують зарплату вже третій місяць.
Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалік заявляв раніше, що шахтарі Донецької області не можуть отримати борги з вини Мінфіну.
Як повідомляв Корреспондент.net, 5 липня в Донецькій області страйкували гірники трьох шахт. Також 29 липня шахтарі Львіввугілля перекривали трасу Львів - Рава-Руська через невиплати.

 

Джерело: