Чи належить інваліду ІІ групи з дитинства компенсація за невикористану путівку на санаторно-курортне лікування?

Згідно з п.2 Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування. Затвердженої Кабінетом Міністрів України від 17 червня 2004 року №785 „Про затвердження порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян”, - грошова компенсація виплачується інвалідам війни та інвалідам, зазначеним в абзаці третьому частини першої статті 6 Закону України „Про жертви нацистських переслідувань”, за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань. Інвалідам з дитинства та загального захворювання виплата грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування чинним законодавством не передбачена.