Реформа підрозділів МНС розпочнеться на Донеччині, і вона буде справді європейською - Жебрівський

12.03.2016
Реформа підрозділів МНС розпочнеться на Донеччині, і вона буде справді європейською - Жебрівський

Сьогодні на головній площі Краматорська відбулася урочиста передача 9 пожежно-рятувальних машин для підрозділів Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області. Ключі від автомобілів вручали очільник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, голова ГУ ДСНС Микола Чечоткін, начальник ГУ ДСНС у Донецькій області Микола Ільченко.

Павло Жебрівський нагадав, що поставив перед Донецькою ОДА завдання з кожним тижнем вдосконалювати Донеччину, працювати над її розвитком та інноваціями.

«Щодня область оновлюється, а цей тиждень завершився передачею 9 автомобілів МАЗ 4*4, які збережуть життя і здоров’я людей. І незабаром ми сформуємо ще  новітні депо у трьох громадах: Лиманській, Черкаській та Октябрській. На це з обласного бюджету виділено 15 мільйонів гривень. Реформа підрозділів МНС розпочнеться тут, і вона буде справді європейською», - наголосив голова Донецької ОДА.

За словами Павла Жебрівського, в громадах побудують справжні «осередки безпеки», оскільки в кожному депо, крім рятувальників, розташуються лікарі невідкладної допомоги і поліцейські. За словам голови області, з 1 квітня в області має розпочатись процедура електронних торгів, відкриття пожежних депо попередньо заплановане на вересень цього року.

Пожежні автомобілі, які сьогодні передали Донецькій області, придбані за кошти державного бюджету. Вартість одного становить 4,8 млн. грн. Авто підуть у всі гарнізони, що знаходяться на лінії зіткнення: в Маріуполь, Волноваху, Мар’їнку, Краматорськ, Бахмут, Костянтинівку, Красноармійськ, Селидове, Слов’янськ.

Микола Чечоткін зауважив, що близько 30% рятувальної техніки в Донецькій області залишилось на території, тимчасово непідконтрольній українській владі. Сьогодні потрібне фінансування на поповнення парку.

«Я дуже вдячний Павлу Жебрівському за підтримку наших ініціатив щодо реалізації пілотного проекту  на Донеччині з реформування та функціонування ДСНС в області. Служба матиме сучасний європейський вигляд і виконуватиме усі завдання, пов’язані з цивільним захистом населення і територій від надзвичайних ситуацій» - наголосив він.

Джерело: