ПРООН допомагатиме новоствореній Краматорській громаді

21.12.2016
ПРООН допомагатиме новоствореній Краматорській громаді

20 грудня у Краматорську відбулася Координаційна зустріч щодо організації співробітництва та надання технічної допомоги новостворюваній Краматорській об’єднаній територіальній громаді. Захід, в якому взяли участь координатори ПРООН, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконкому Краматорської міської ради, організовано в рамках презентації Програми ПРООН «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи».

У ході Координаційної зустрічі були наведені приклади громад, які вже пройшли процес об’єднання, представлений механізм створення об’єднаних територіальних громад. Учасники обговорили питання щодо стратегічного плану об’єднання громад.

Координаторами ПРООН була запропонована допомога, зокрема study-tours, допомога експертів у питаннях децентралізації. Голова Громадської ради м. Краматорська, в свою чергу, наголосила на необхідності інформування населення стосовно цього питання, щоб люди розуміли переваги створення спроможних територіальних громад.