Проект «Цифровий Бахмут» - прорив для міста

21.07.2016
Проект «Цифровий Бахмут» - прорив для міста

Справжнім проривом для Бахмута стане реалізація проекту «Цифровий Бахмут».
Даний проект зробить місто по-справжньому європейським: планується реорганізувати міську диспетчерську службу «05» і створити єдиний ситуаційний центр, встановити 30 камер відеоспостереження на ключових перехрестях, ще 13 - в парках і скверах. До існуючих зон вільного доступу WI-FI додадуть ще 12. У тролейбусах з'являться GPS-трекери, а на ключових тролейбусних зупинках - інформаційні LED-панелі.
Такі трансформації стануть можливими завдяки тому, що Бахмут увійшов до числа міст-переможців програми ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В результаті реалізації програми «Цифровий Бахмут» в місті буде створена система електронного самоврядування і ситуаційний центр. За умовами проекту 80% коштів буде виділено ПРООН, 20% складе співфінансування з місцевого бюджету.
Як повідомляє видання «Знамя індустрії», робота міської ради, громадськості та мешканців громади, розпочата в 2015 році, не пройшла безслідно, і перспектива перетворення Бахмута в «розумне місто» вже цілком реальна.
В ході дискусії зі створення «Цифрового Бахмута», своє бачення і пропозиції по реалізації проекту висловили представники міської влади, керівники комунальних і приватних підприємств, фахівці управлінь та відділів: зокрема, обговорено питання складання проектно-кошторисної документації, підбору і навчання співробітників ситуаційного центру і визначення місця під його розташування.