Про видачу дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в І кварталі року

11.04.2016
Про видачу дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в І кварталі року

Протягом І кварталу 2016 року фахівцями відділу атмосферного повітря Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації розглянуто 67 заяв з документами, які обґрунтовують обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємств.

За результатами розгляду цих звернень було прийнято рішення про видачу 54 дозволів на викиди забруднюючих речовин, зокрема ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз», ПАТ «Укртрансгаз», ТОВ «Укрекотепло», КП «Інтервітражсервіс», ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» тощо.

13 суб’єктів господарювання отримали рішення про відмову у видачі зазначеного документу дозвільного характеру у зв’язку з поданням неповного пакету документів.

За цей же час за підстав, визначених Законом України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», переоформлено 16 дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, в тому числі ТОВ «Бахмут-Енергія», ПАТ «Макіївський металургійний завод», ТОВ «ТК «Мегаполіс-Україна».

За зверненням суб’єктів господарювання у І кварталі року анульовано 4 документи дозвільного характеру.

Джерело: