Посол Японії в Україні пообіцяв розглянути можливість надання медобладнання для амбулаторій Донеччини

16.02.2016
Посол Японії в Україні пообіцяв розглянути можливість надання медобладнання для амбулаторій Донеччини

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі в рамках співпраці з Міжнародною організацією з міграції 15-16 лютого з офіційним візитом відвідав Донеччину і взяв участь у відкритті кількох соціальних об’єктів у м. Святогірськ, Констянтинівка і Дружківка.

На прес-конференції за участі голови Донецької ОДА Павла Жебрівського Шігекі Сумі висловив підтримку Україні та підтвердив готовність Уряду Японії допомагати місцевому населенню у соціальній адаптації.

Очільник області розповів, що Донецька облдержадміністрація зараз активно працює над розбудовою ланки первинної медицини. Обласною владою підготовлений проект відкриття мережі 38 амбулаторій. «Пан Посол запросив нас подати свої пропозиції про поставку медичного обладнання в такі амбулаторії. Думаю, співпраця, що вже розпочалася, буде тільки нарощуватися», - наголосив Павло Жебрівський.

За його словами, Донецька ОДА не лише сподівається на допомогу зовнішніх донорів, але й розраховує на власні фінансові можливості. «Для відновлення інфраструктури ми накопичуємо гроші – з обласного та державного бюджетів, від приватних підприємців. І, безумовно, сподіваємось на донорські програми світової спільноти. На сьогодні з урахуванням усіх джерел очікуємо приблизно 4 млрд. гривень», - зазначив очільник області.

Також Шігекі Сумі висловив зацікавленість пропозицією Павла Жебрівського підписати угоду про співпрацю між Донеччиною та одним із промислових регіонів Японії. «Переконаний, що області насамперед потрібні інвестиції в високотехнологічні галузі, щоб збільшувати свою конкурентоспроможність і упевнено дивитись у майбутнє», - підкреслив голова Донецької ОДА.

Джерело: