Популяризація дитячого міні-футболу допоможе підготувати спортивний резерв для професійних команд Донеччини

16.08.2018
Популяризація дитячого міні-футболу допоможе підготувати спортивний резерв для професійних команд Донеччини

У Краматорську відбувся круглий стіл футзального активу Донеччини з віце-президентом Асоціації футзалу України, президентом спортивного клубу Legion XXI та організатором Аматорської футзальної ліги (АФЛУ) та Шкільної футзальної ліги України Вадимом Кагановим.

На заході обговорили питання розвитку футзалу в регіоні, місця проведення матчів та окремо зупинилися на питаннях популяризації  футзалу та міні-футболу в медіа. У дискусії взяли участь представники футбольної команди «УКРОП», а також спортсмени з Дружківки, Краматорська та Андріївської об’єднаної територіальної громади.

«Сучасний міні-футбол – один із найдемократичніших видів спорту, адже для ігор можна використовувати досить невеликі майданчики. Ефективне пропагування сприятиме залученню молоді до регулярних занять міні-футболом, розвитку аматорського футзалу. Дуже важливо не лише розвивати цей спорт в області, але й залучати до нього якомога більше молоді. Зацікавлення дитячим міні-футболом дасть можливість згуртувати дітей і підлітків, долучити їх до здорового способу життя, забезпечити живе спілкування та корисне дозвілля. Також це допоможе підготувати спортивний резерв для професійних і аматорських команд Донеччини. Тому УКРОП має намір приділяти максимум уваги цьому виду спорту та всіляко сприяти розвитку футзалу на Донеччині», – зазначив голова обласної парторганізації Олександр Меланченко.