Під час XV Українського муніципального форуму донецькі самоврядці спілкувались з Урядом

27.06.2019
Під час XV Українського муніципального форуму донецькі самоврядці спілкувались з Урядом

18 червня 2019 року в Одесі за підтримки проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» відбувся День діалогу в рамках XV Українського муніципального форуму. Серед запрошених були і представники дев’яти міст-членів Донецького регіонального відділення Асоціації міст України. За відгуками учасників, завдяки побудованому діалогу вдалося обговорити ряд важливих для місцевих громад питань.

Зокрема, проблеми Слов’янського аграрного коледжу тепер вирішуються на рівні міністерства. Під час форуму заступник Слов’янського міського голови Юрій Підлісний за дорученням очільника міста переговорив з Першим заступником Міністра освіти і науки Павлом Хобзеєм.

«Під час зустрічі була обговорена низка проблем існування та подальшого розвитку Слов’янського аграрного коледжу. Було наголошено на неприпустимості порушення трудових прав працівників коледжу, у тому числі – трудових прав звільненого директора коледжу Тетяни Плахової. Павло Хобзей повністю погодився з необхідністю збереження аграрного коледжу і забезпечення сприятливих умов для набору на 1 курс закладу», – повідомив Слов’янський міський голова Вадим Лях

З конкретним питанням до влади на форум приїхав і Покровський міський голова Руслан Требушкін. Він звернувся до глави Уряду Володимира Гройсмана з проханням щодо сприяння на державному рівні в реалізації культурно-мистецького проекту з нагоди 100-річчя написання в Покровську композитором Миколою Леонтовичем всесвітньо відомої різдвяної колядки «Щедрик».

«У щорічних форумах Асоціації міст України завжди беруть участь багато представників міст, громад, вищих органів влади. Це – один з небагатьох майданчиків, де можна обговорити і вирішити значну кількість важливих питань, у тому числі, і для мешканців Донеччини», – прокоментував Руслан Требушкін.

 

Нагадаємо, цього разу в рамках форуму відбулося три тематичних дня: День діалогу з владою, День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та День економічного розвитку українських міст. Від Донеччини участь у форумі взяли Вугледарський міський голова Андрій Сілич, заступник Слов’янського міського голови Юрій Підлісний, голова м. Залізне Володимир Наумов, секретар Мирноградської міської ради Олександр Пономаренко, Світлодарський міський голова Анатолій Брехунець, секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко, заступник Маріупольського міського голови Михайло Когут, Покровський міський голова Руслан Требушкін, Лиманський міський голова Петро Цимідан.

Фотоматериалы: 
Під час XV Українського муніципального форуму донецькі самоврядці спілкувались з Урядом