Перевиконання зведеного бюджету Донеччини в І кварталі становить 1,4 млрд грн або 20,6%

05.04.2016
Перевиконання зведеного бюджету Донеччини в І кварталі становить 1,4 млрд грн або 20,6%

Протягом І кварталу 2016 року надходження власних і закріплених доходів до загального фонду зведеного бюджету Донецької області по територіях, підконтрольних українській владі, склали понад 1,4 млрд. грн. або 120,6% до планових призначень на цей період.

Про це повідомляє Департамент фінансів облдержадміністрації.

Порівняно з відповідним періодом 2015 року відбулося збільшення надходжень до обласного бюджету на 41% або 415 млн грн., у тому числі в містах обласного значення - на 58% (більше 330 млн грн) та районах  - на 61% (70 млн грн).  При цьому наповнення бюджетів у містах Вугледар, Дружківка і Новогродівка  збільшилось вдвічі. Більше половини районів перетнули рівень виконання бюджетів у 150%, інші – понад 130%.

Зазначене перевиконання плану забезпечили майже всі міста обласного значення (13 з 14), всі райони (12) та об’єднані територіальні громади (3), що розташовані на території, підконтрольній українській владі, а також безпосередньо обласний бюджет.

Досягти таких вагомих показників вдалося завдяки  плану заходів, розробленому та затвердженому за дорученням голови Донецької ОДА Павла Жебрівського. Імплементувати відповідні заходи на міському та районному рівнях очільник області запропонував місцевим керівникам на засіданні колегії в лютому цього року. Координація зусиль забезпечила виконання зведеного бюджету вже в березні на 127%.

Павло Жебрівський закликав керівників місцевих органів влади зберегти позитивні тенденції у виконанні бюджетів і наголосив, що питання забезпечення ефективного використання надходжень постійно перебуває на його особистому контролі.

Джерело: