Патріоти Дружківки відстояли пам’ятник загиблим за незалежність України

08.05.2018
Патріоти Дружківки відстояли пам’ятник загиблим за незалежність України

Представники патріотично налаштованих партій і громадських організацій взяли участь в акції на підтримку Народного Героя України, мешканця Дружківки Анатолія Водолазького, який виступив проти дій міського голови Валерія Гнатенка.

Раніше дружківська громада вирішила увічнити пам’ять усіх загиблих за незалежність України. Активісти встановили на обраному місці пам’ятний знак, оголосили конкурс на проект пам’ятника та стали збирати на нього кошти. Але напередодні 9 травня пам’ятний знак зник, а на його місці з’явився інший пам’ятник, напис на якому мав дещо інакший сенс.

Як виявилося, новий пам’ятник встановили за рішенням Дружківського міського голови Валерія Гнатенка. Анатолій Водолазький викликав поліцію та звернувся з протестом до центральних і обласних органів влади, громадських організацій України. В результаті пам’ятний знак, встановлений патріотами, повернули на місце.

«На питання ініціативної групи громадян, як взагалі таке могло статися, міська влада так і не змогла надати чіткої відповіді, – розповів голова Донецького УКРОПу Олександр Меланченко. – Але, можливо, після цього випадку до деяких керівників все ж таки прийде розуміння того, що в Україні вже є громадянське суспільство. Тож будь-які дії, спрямовані проти громади, навіть ті, що робляться нишком, не зійдуть їм з рук».