Парламент має вдосконалити законопроект про національну безпеку

06.04.2018
Парламент має вдосконалити законопроект про національну безпеку

Ухвалення законопроекту № 8068 «Про національну безпеку України» має стати ще одним інструментом відсічі збройній агресії проти нашої держави. Про це в ефірі парламентського телеканалу «Рада» заявив народний депутат від УКРОПу Валентин Дідич.

«Це потрібний законопроект, прийняття якого очікувала вся країна. Парламент мав ухвалити цей документ набагато раніше», – зауважив Валентин Дідич.

За його словами, депутати повинні ретельно доопрацювати законопроект при підготовці до другого читання. Профільний комітет має уважно вивчити всі запропоновані поправки. Та головне – остаточна редакція документа мусить відповідати всім нормам Конституції та інших законодавчих актів у сфері безпеки.

Парламент має чітко розділити повноваження всіх державних інституцій, діяльність яких регулюватиме вказаний законопроект.

«Цей закон має бути відполірований. Він не повинен суперечити жодному іншому закону, адже це зробить його недієздатним», – підкреслив нардеп.

Валентин Дідич зазначив, що останнім часом у парламенті з’являється дедалі більше так званого законодавчого популізму. Депутати часто реєструють у Верховній Раді ініціативи, що не узгоджуються з чинним законодавством. Після ухвалення таких документів в українському законодавстві виникають юридичні колізії.

«Краще ухвалити менше законів, але вони мають бути якісними», – додав нардеп.