«Опорна школа буде окрасою Билбасівки», - Павло Жебрівський

14.02.2017
«Опорна школа буде окрасою Билбасівки», - Павло Жебрівський

На Донеччині тривають роботи по будівництву і реконструкції опорних шкіл. Як просувається цей процес, розповів голова Донецької обласної держадміністрації Павло Жебрівський.

За словами очільника області, на днях він знову особисто об'їхав інфраструктурні об'єкти північної частини Донеччини. Коментуючи хід робот, П.Жебрівський наголосив, що на сьогоднішній день є найважливішим завданням. «В Билбасівській опорній школі вже завершено термомодернізацію та заміну даху, заміну системи опалювання та тепломережі. Зараз практично повністю завершено роботи на третьому і другому поверхах. У кабінетах встановлюють інтерактивні дошки, мультимедійне та комп'ютерне обладнання. До кінця березня діти мають зайти в оновлену школу», - впевнений голова ОДА. «З настанням тепла пофарбуємо школу та приступимо до благоустрою території і облаштування спортивних майданчиків. Школа, без сумніву, буде окрасою Билбасівки», - додав Павло Жебрівський.

Що стосується інших інфраструктурних об’єктів Донеччини, керівник області сказав, що до кінця поточного навчального року має розпочатися навчання і в модернізованих школах міст Часів Яр і Покровськ. Одною з найпотужніших в Донецькій області має стати Покровська опорна школа. Сьогодні тут тривають ремонтні роботи. Учні тимчасово переведені в інші навчальні заклади. Вже 1 вересня 2017 року вона прийме понад тисячу школярів, у тому числі, з обмеженими можливостями. «Також високий ступінь готовності у школі Дружківки. По інших дев’яти школах, де вже розпочато ремонт, роботи буде завершено влітку, і діти в оновлені школи зайдуть вже з першим дзвоником – 1 вересня», - повідомив Жебрівський.

Раніше Павло Жебрівський заявив, що у всіх опорних школах, які готуються до відкриття на Донеччині, навчання буде вестися виключно українською мовою. На думку голови ДонОДА, це зробить випускників з Донецької області конкурентоспроможними при вступі до вузів і при пошуку роботи.