Олександр Шевченко провів зустріч із укропівцями Донеччини

03.08.2018
Олександр Шевченко провів зустріч із укропівцями Донеччини

Народний депутат України Олександр Шевченко зустрівся із укропівцями, прихильниками партії, громадськими активістами, волонтерами та учасниками громадського руху "Країна гідності і правди" з Херсонської і Донецької областей.

Парламентар презентував свою передвиборну програму та відповідав на запитання присутніх. Говорили про економіку, армію, війну на Сході та зміну політичної системи в Україні. "Аби змінити ситуацію в країні, потрібно спочатку відправити на "політичну пенсію» абсолютну більшість старих політиків, людей системи, які мислять принципами кругової поруки. Вони були то у владі, то в опозиції останні 20 років і несуть колективну відповідальність за нинішній стан України", – сказав Олександр Шевченко.

 

За його словами, комусь із таких "діячів" треба подякувати, а когось попросити розповісти про багатомільйонні статки при зарплаті чиновника, депутата, міністра, слідчого, прокурора чи судді. "У владу повинні прийти нові люди – молоді не за віком, а за світоглядом, здатні здійснити прорив у майбутнє. Мусимо об’єднати наукове, експертне та інтелектуальне середовища як постійно діючу інституцію філософського, експертного осмислення та стратегічного планування поступу держави у світі, що змінюється швидкими темпами", – наголосив нардеп. 

 

"Простішого та більш живого спілкування, ніж з Олександром Шевченком, у мене до цього моменту не було ні з ким. На будь-які запитання, – від простих до найскладніших – про державне будівництво, – він відповідає на одному диханні. Не переводячи теми, чітко і прямо – про те, як думає і що буде робити, коли стане Президентом. Саме такої чіткої простоти й конкретики нам не вистачає у нинішньої влади", – зазначив голова Донецького УКРОПу Олександр Меланченко.