Обласна комісія вивчить ситуацію навколо «Часівоярського вогнетривкого комбінату»

09.03.2016
Обласна комісія вивчить ситуацію навколо «Часівоярського вогнетривкого комбінату»

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський доручив створити обласну комісію на чолі зі своїм першим заступником, яка вивчить конфліктну ситуацію навколо «Часівоярського вогнетривкого комбінату» та запропонує можливі шляхи вирішення.

Відповідне рішення прийнято за підсумками робочої поїздки в м. Часів Яр 5 березня, в ході якої очільник області зустрівся з керівництвом міста та комбінату. Одне з проблемних питань - відсутність дозвільної документації на проведення кар’єрних робіт, що унеможливлює здійснення подальшої господарської діяльності підприємства та завдає удару по економіці міста. Представники міськради також висловили побоювання, що вироблення кар’єра загрожує зсувами ґрунту.

Комісія розпочне роботу з 15 березня цього року.

Також напередодні 73-ї річниці створення 54-го окремого розвідувального батальйону Павло Жебрівський особисто привітав військових і вручив подарунки та нагороди Донецької ОДА.

«Моя історія визволення Донбасу почалася в лавах розвідників. Пишаюся тим, що з серпня 2014-го по січень 2015-го випало служити в цьому славному батальйоні в зоні АТО», - наголосив очільник області.

Джерело: