Новоствореним громадам розповіли про Центри безпеки громадян

08.02.2017
Новоствореним громадам розповіли про Центри безпеки громадян

У м. Миколаївка відбулася спільна робоча нарада представників Донецької облдержадміністрації та Головного управління ДСНС України у Донецькій області, присвячена питанням відкриття «Центрів безпеки громадян» на території об’єднаних територіальних громад. Нагадаємо, 18 грудня 2016 року перші вибори відбулися в Іллінівській, Соледарській та Миколаївській ОТГ. Крім того, за крок до об'єднання знаходяться Святогірська та Сіверська територіальні громади. 

Під час наради представники новостворених та майбутніх громад були проінформовані про стан, перспективи та переваги реалізації пілотного проекту «Центри безпеки громадян». Учасники зустрічі обговорили доцільність створення Центрів безпеки громадян в Соледарській, Миколаївській, Сіверській, Святогірській міських та Іллінівській сільській об’єднаних територіальних громадах. Розглянувши всі доводи та аргументи, наведені начальниками районних підрозділів ДСНС та головами об’єднаних громад, вирішено, що на сьогоднішній день необхідність створення Центру безпеки громадян є лише в Іллінівській сільській об’єднаній територіальній громаді.

Крім того, з головами сільських, селищних та міських рад були обговоренні питання дообладнання та підвищення працездатності вже існуючих частин Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Наприкінці зустрічі всім присутнім було запропоновано до 15 лютого 2017 року надати до Донецької облдержадміністрації пропозиції з питання підвищення рівня безпеки мешканців об’єднаних територіальних громад.

Джерело: