График проведения выездного приема по месту проживания граждан.

График проведения выездного приема по месту проживания граждан.

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

облдержадміністрації

24.12.2013 № 1120

ГРАФІК

проведення виїзного прийому за місцем мешкання громадян головою, першим заступником голови, заступником голови - керівником апарату, заступниками голови облдержадміністрації на 2014 рік

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові,

посада керівника

 

Райдержадміністрації, міські ради, районні ради у містах, селищні ради, сільські ради

місяць

 

1

 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

ШИШАЦЬКИЙ

Андрій

Володимирович

 

голова облдержадміністрації

 

 

Двічі на місяць (район або місто за узгодженням)

ДЕРГУНОВ

Сергій

Геннадійович

 

перший заступник голови облдержадміністрації

 

(питання економіки, промисловості, транспорту (крім міського електричного транспорту), шляхового господарства, паливно-енергетичного комплексу,  бюджету, фінансів, екології,  запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, розвитку підприємництва)

 

 

 

Маріупольська міська рада

 

х

 

х

х

х

х

х

х

 

х

х

х

Краматорська міська рада

х

 

х

х

х

х

х

х

 

х

х

х

ФОМІН

Вадим

Валентинович

 

заступник голови – керівник апарату 

облдержадміністрації

 

(питання організаційної та кадрової роботи, діяльності апарату облдержадміністрації, взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, політико-правової  та мобілізаційної роботи)

Авдіївська міська рада

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Артемівська міська рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Часово-Ярська міська рада м.Артемівськ

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Артемівська райдержадміністрація

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Артемівський район

Сіверська міська рада

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Горлівська міська рада

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Микитівська адміністрація

Горлівської міської ради

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Центрально-Міська адміністрація

Горлівської міської ради

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Пантелеймонівська селищна рада м.Горлівка

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Донецька міська рада

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ворошиловська районна у м.Донецьку рада

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Єнакіївська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Вуглегірська міська рада

м.Єнакієве

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Ольховатська селищна рада

м.Єнакієве

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Жданівська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Кіровська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Краснолиманська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Тернівська сільська рада

м.Красний Лиман

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Костянтинівська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Костянтинівська райдержадміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Красноармійська райдержадміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Ясинуватська райдержадміністрація

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ясинуватська міська рада

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моспинська міська  рада

м.Донецьк

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛУКАШЕНКО

Валерій

Михайлович

 

заступник голови  облдержадміністрації

 

(питання міського електричного транспорту, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства)

 

Макіївська міська рада

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Червоногвардійська районна адміністрація

Макіївської міської ради

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кіровська районна адміністрація

Макіївської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Дзержинська міська рада

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новгородська селищна рада м.Дзержинськ

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Красноармійська міська рада

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Родинська міська рада м.Красноармійськ

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківська селищна рада м.Красноармійськ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Дебальцівська міська рада

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлодарська міська рада м.Дебальцеве

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Сніжнянська міська рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Первомайська селищна рада м.Сніжне

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Харцизька міська рада

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Іловайська міська рада м.Харцизьк

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Торезька міська рада

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Розсипненська  селищна рада м.Торез

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Добропільська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Білицька міська рада м.Добропілля

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Дебальцівська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Миронівська селищна рада м.Дебальцеве

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

ЛУК’ЯНЧУК

Тамара

Олексіївна

 

заступник голови облдержадміністрації

 

(питання освіти і науки, спорту,  сім’ї,  молоді, інноваційної, науково-технічної діяльності та інтелектуальної  власності)

Великоновосілківсь-кий район

Великоновосілківська селищна рада

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Великоновосілківсь-кий район

Шахтарська сільська рада

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Великоновосілківсь-кий район

Комарська сільська рада

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Великоновосілківсь-кий район

Октябрьська сільська рада

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Добропільський район

Світлівська сільська рада

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Добропільський район

Шилівська сільська рада

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Добропільський район

Святогорівська селищна рада

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Добропільський район

Нововодянська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Добропільський район

Никанорівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Добропільський район

Новоторецька сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Мар’їнський район

Мар’їнська міська рада

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Мар’їнський район

Старомихайлівська селищна рада

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Мар’їнський район

Дачненська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Мар’їнський район

Курахівська міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Новогродівська міська рада

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селидівська міська рада

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слов’янська міська рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївська міська рада м.Слов’янськ

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Слов’янський район

Мирненська сільська рада

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слов’янський район

Черкаська селищна рада

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слов’янський район

Привільська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Слов’янський район

Олександрівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Слов’янський район

Андріївська селищна рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Слов’янський район

Рай-Олександрівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

ПЕТРЯЄВА

Олена

Борисівна

 

заступник голови – директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

 

(питання соціальної сфери, охорони здоров’я, культури, туризму та дітей)

 

 

 

Димитровська міська рада

х

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Димитровська міська рада

м-н Молодіжний

х

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Олександрівський район Новоолександрівська  сільська рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Олександрівський район

Петрівка Друга сільська рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Олександрівський район

Степанівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Олександрівський район

Беззаботівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Дружківська міська рада

 

 

х

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Олексієво-Дружківська селищна рада м.Дружківка

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Райська селищна рада м.Дружківка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Шахтарська міська рада

 

 

 

х

 

 

 

х

 

 

 

 

Сердитенська селищна рада м.Шахтарськ

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Шахтарська міська рада с.Вікторія

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Шахтарський район

Орлово-Іванівська сільська рада

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Шахтарський район

Петропавлівська сільська рада

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Шахтарський район

Дмитрівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Шахтарський район

Степанівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

ФОМЕНКО

Олександр
Олександрович

 

заступник голови облдержадміністрації

 

(питання зовнішніх зносин, міжнародного співробітництва, будівництва, розвитку територій, агропромислового комплексу,  торгівлі, регуляторної політики,   надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру)

Вугледарська міська рада

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Докучаєвська міська рада

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новоазовська міська рада

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новоазовський район

Сєдовська селищна рада

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новоазовський район

Безіменська сільська рада

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Новоазовський район

Розівська сільська рада

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

Волноваська міська рада

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Волноваський район

Оленівська селищна рада

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Волноваський район

Ольгинська селищна рада

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Волноваський район

Любівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

Амвросіївська міська рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Амвросіївський район

Кленівська сільська рада

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

Амвросіївський район

Лисиченська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Амвросіївський район

Олексіївська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

Володарський район

Володарська селищна рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Володарський район

Боївська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Першотравневий район

Мангушська селищна рада

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Першотравневий район

Бердянська сільська рада

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

Старобешівський район

Старобешівська селищна рада

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Старобешівський район

Кумачівська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

Тельманівський район

Тельманівська селищна рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Тельманівський район

Мирненська селищна рада

 

 

 

 

х

 

 

 

 

 

 

 

Тельманівський район

Чермалицька сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

Тельманівський район

Первомайська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

Заступник голови-керівник

апарату облдержадміністрації                                                             В.В.Фомін

           

Начальник відділу                                                                              О.М.Купирева