Народний депутат Оксана Продан готова співпрацювати з головами ОТГ

18.06.2018
Народний депутат Оксана Продан готова співпрацювати з головами ОТГ

Народний депутат України, представник Голови Асоціації міст України у парламенті Оксана Продан зазначила, що лише у 19-ти з 23 обласних центрів України працюють інструменти електронного голосування за громадський бюджет. А всього в Україні 45 міст мають такий інструмент місцевої демократії. Про це нардеп заявила під час свого виступу на ХІV Українському муніципальному форумі в Києві.

Оксана Продан зупинилася на співпраці АМУ з парламентом, зокрема, у питаннях розвитку місцевого самоврядування та захисту його інтересів. Так, саме завдяки ініціативам АМУ, сказала вона, вдалося відтермінувати окремі положення закону про житлово-комунальні послуги і застосування штрафних санкцій за надання послуг тепло та водопостачання без комерційного обліку. Народний депутат зупинилася на важливих законопроектах, які зареєстровані в парламенті, зокрема, №4355, чотири законопроекти про переробки побутових відходів, №6490д, №6150, №7373 (яким визначено вимоги до працівників ЦНАПів). Оксана Продан особливо наголосила на необхідності прийняття законопроекту №8369 про службу в органах місцевого самоврядування.

Представник Голови АМУ в парламенті підкреслила, що за ці роки налагоджена плідна взаємодія між Асоціацією та Верховною Радою та висловила готовність співпрацювати безпосередньо з головами громад.

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, у свою чергу, підкреслив, що завдяки Міжфракційному депутатському об’єднанню «За розвиток місцевого самоврядування» вдалося відстояти важливі здобутки децентралізації – пайову участь забудовників у розвитку інфраструктури та  передачу громадам повноважень ДАБК.

 

Джерело: